Hekko – opinie i analiza oferty

Istniejącej od 2007 roku firmie Hekko zaufało dziesiątki tysięcy użytkowników, zarówno indywidualnych jak i przedsiębiorców. Ponad 12 lat spokojnej działalności i stabilnego rozwoju, pozwoliło firmie powstałej w Trójmieście, a dokładnie w Gdyni, dostać się do czołówki firm z branży i zyskać miano solidnego dostawcy usług hostingowych.

Początkowo spółka działała pod nazwą HEKKONET, ale w 2016 roku nastąpiło połączenie sił. Zarządy spółek Ogicom Spider Sp. z o.o. S.K.A, HEKKONET Sp. z o.o. oraz SuperHost.pl Sp. z o.o. podjęły decyzję o współdziałaniu pod jednym szyldem. Tak powstała Spółka akcyjna H88 z siedzibą w Poznaniu, funkcjonująca do dzisiaj. Połączenie przeniosło firmę poziom wyżej i pozwoliło doskoczyć na początek peletonu, goniącego uciekającą dwójkę (Nazwa.pl oraz Home.pl).

Hekko na rynku

Firma Hekko należy do krajowej czołówki dostawców usług hostingowych, rejestratorów domen czy sprzedawców certyfikatów bezpieczeństwa. Na chwilę obecną mogą pochwalić się ponad 65 tysiącami zarejestrowanych domen, co klasyfikuje ich na 5 miejscu wśród firm działających na terenie kraju. Mimo bardzo wysokiego miejsca, ich udział w rynku to około 2,5% (dwie czołowe firmy są w przedziale 15-25%). Hekko swoją infrastrukturę serwerową opiera na profesjonalnych dostawcach sprzętu, takich jak Supermicro, IBM, TYAN.

Całość powoduje, że firma Hekko nie tylko sprawia wrażenie godnej uwagi, ale w rzeczywistości taką jest. Dlatego właśnie warto jej zaufać, a także powierzyć działanie naszej witryny www czy kompleksową dostawę i obsługę usług hostingowych oraz serwerów dedykowanych. Mamy gwarancję bezpieczeństwa danych i  

Oferta firmy Hekko

Firma Hekko specjalizuje się w wysokiej jakości usługach hostingowych, serwerach dedykowanych, serwerach VPS, rejestracją domen czy sprzedażą certyfikatów bezpieczeństwa (Certyfikaty SSL). Firma za swoje cele stawia dostarczanie usług najwyższej jakości, stabilnego działania wszystkich serwerów, zaoferowania klientom konkurencyjnych cen i zapewnienia szybkiego oraz szerokiego wsparcia technicznego. 

Najtańsze domeny w firmie Hekko dostępne są już od 4,95, zaś krajowe od 9,95. Odnowienia domen zaczynają się uż od 29 zł/rok. Hostingi www znajdziemy za mniej niż 50 zł/miesiąc, a serwery dedykowane to koszt już od 99,50/miesiąc. Różnorodność pakietów pozwoli na dostosowanie oferty do indywidualnego zapotrzebowania każdego klienta i jego założeń finansowych. 

Opinie o Hekko

Przeglądając sieć w poszukiwaniu opinii o firmie Hekko, spotkamy się raczej z bardzo pozytywnym odzewem, choć znajdą się pojedyncze wbicia szpilki. Klienci chwalą sobie atrakcyjne ceny, szybkość działania serwerów i bardzo dobrą pomoc techniczną. Firma w swojej działalności unikała dużego rozgłosu wynikającego z poważnych wpadek, awarii czy nieetycznego działania.

Zalety i wady firmy Hekko

+ atrakcyjne ceny,

+ wysoka jakość usług,

+ świetny dział wsparcia,

+ bogata oferta,

– mało promocji na usługi,

– słabe parametry najtańszych opcji wyboru serwerów,

– skromny marketing.